Referencie

S radosťou pomáhame viacerým

Hrdo prezentujeme spoluprácu s mnohými významnými firmami po celom Slovensku

Naša spoločnosť svojimi službami reaguje na aktuálne potreby obchodných spoločností, štátnej správy, verejnej správy, samosprávy a ostatných organizácií vysporiadať sa s problémom zabezpečenia vyraďovacieho konania, usporiadania registratúrneho strediska a spoľahlivej úschovy registratúrnych záznamov, ktorým neuplynula lehota uloženia a služieb s tým spojených.

AD ACTA SR, s. r. o. využíva priestory vybavené mobilným regálovým systémom, monitorované bezpečnostnými kamerami, chránené elektronickým zabezpečovacím zariadení a hlásičmi požiaru.

  • Autoškola Mercury, s. r. o., Bratislava (okres Bratislava)
  • Hydropump, s. r. o., Bratislava (okres Bratislava)
  • K – výroba, spol. s r. o., Bratislava (okres Bratislava)
  • NLB Factor, a. s. v likvidácii, Bratislava (okres Bratislava)
  • Panasonic Slovakia, s. r. o., Bratislava (okres Bratislava)
  • PD Nová Dedina (okres Senec)
  • RD Reca (okres Senec)
  • Slovenská komora zubných lekárov, Bratislava (okres Bratislava)
  • Slovenská lekárnická komora, Bratislava (okres Bratislava)
  • Smrečina Hofatex, a. s., Bratislava (okres Bratislava)
  • Stavebná obnova Bratislava (okres Bratislava)
  • Vojenské lesy a majetky SR, š. p. o. z. Malacky (okres Malacky)
  • ZŠ, Veternicová 20, Bratislava (okres Bratislava)
  • Slovenská poľnohospodárska a potravinárska komora, Bratislava (okres Bratislava)
  • Spojená škola, Malacky (okres Malacky)
  • Recyklačný fond, Bratislava (okres Bratislava)
  • Centrum voľného času, Malacky (okres Malacky)
  • Anton Polesňák – MOTOSTAR, Radošovce (okres Skalica)
  • Dräger Slovensko, s. r. o., Piešťany (okres Piešťany)
  • Elektronika Slovensko, a. s., Trnava (okres Trnava)
  • ER&P elektro, s. r. o., Sereď (okres Galanta)
  • Introplast, a. s., Senica (okres Senica)
  • MŠ, 8. mája, Piešťany (okres Piešťany)
  • MŠ, Ružová, Piešťany (okres Piešťany)
  • MŠ, Scherera, Piešťany (okres Piešťany)
  • MŠ, Staničná, Piešťany (okres Piešťany)
  • MŠ, Valová, Piešťany (okres Piešťany)
  • ZŠ s MŠ, Cerová (okres Senica)
  • Regionálna poľnohospodárska a potravinárska komora, Trnava (okres Trnava)
  • Materská škola, Vrbové (okres Piešťany)
  • Základná škola, Vrbové (okres Piešťany)
  • Antes B+M, s. r. o., Trenčín (okres Trenčín)
  • CSS – Domov Javorina, Bzince (okres Nové Mesto nad Váhom)
  • GEOMONTA, s. r. o., Prievidza (okres Prievidza)
  • Grom, s. r. o., Poluvsie (okres Prievidza)
  • M+V, s. r. o., Partizánske (okres Partizánske)
  • Metod Vážan, obch.-stav. firma  METOP, Prievidza (okres Prievidza)
  • MUDr. Ľudovít Tínes, Nitrianske Rudno (okres Prievidza)
  • MUDr. Ladislav Trška, Bánovce nad Bebravou (okres Bánovce nad Bebravou)
  • MUDr. Pavol Pastierik, Bánovce nad Bebravou (okres Bánovce nad Bebravou)
  • MUDr. Viera Pastieriková, Bánovce nad Bebravou (okres Bánovce nad Bebravou)
  • NTV-Technik, s. r. o., Ilava (okres Ilava)
  • Obecný úrad Beckov (okres Nové Mesto nad Váhom)
  • R.O.P. car, s. r. o., Prievidza (okres Prievidza)
  • Stappert Slovensko, a. s., Nováky (okres Prievidza)
  • Stavmat, Dušan Bohňa, Prievidza (okres Prievidza)
  • Technic Development Slovakia, s. r. o., Prievidza (okres Prievidza)
  • TRW Steering Systems Slovakia, s.r.o., Nové Mesto n. Váhom (okres Nové Mesto nad Váhom)
  • YAZAKI SLOVAKIA, spol. s r. o. „v likvidácii“, Prievidza (okres Prievidza)
  • Základná škola s materskou školou, Diviaky nad Nitricou (okres Prievidza)
  • Základná škola, Nitrianske Rudno (okres Prievidza)
  • Zornica Mode, s. r. o., Bánovce nad Bebravou (okres Bánovce nad Bebravou)
  • Zornica Banko Fashion, a. s., Bánovce – 6 závodov (okres Bánovce nad Bebravou)
  • Obec Omšenie (okres Trenčín)
  • Obec Lazany (okres Prievidza)
  • Obec Cígeľ (okres Prievidza)
  • VEGUM a. s., Dolné Vestenice (okres Prievidza)
  • „BARACHA“, Zariadenie sociálnych služieb Bardoňovo (okres Nové Zámky)
  • Brantner Nové Zámky, s. r. o. (okres Nové Zámky)
  • CastaInvest Slovakia, s. r. o., Nitra (okres Nitra)
  • Credat, s. r. o., Kolárovo (okres Komárno)
  • Domov sociálnych služieb pre deti a dospelých s týždenným a celoročným pobytom, Maňa (okres Nové Zámky)
  • Friesland Slovensko, a. s. v likvidácii, Nitra (okres Nitra)
  • Galéria umenia v Nových Zámkoch (okres Nové Zámky)
  • Imrich Boroš – INTERNATIONAL TRANSPORT, Tvrdošovce (okres Nové Zámky)
  • JRD Šurany (okres Nové Zámky)
  • JUDr. Edita Šupová, súdny exekútor, Nitra (okres Nitra)
  • KB Building, s. r. o., Nitra (okres Nitra)
  • KLEIN &Co, s. r. o., Hontianska Vrbica (okres Levice)
  • Kredit Balart reality, s. r. o., Nitra (okres Nitra)
  • LevHydina, s. r. o., Levice (okres Levice)
  • M&F Radiátorovňa, s. r. o., Nitra (okres Nitra)
  • Mestský úrad Nové Zámky (okres Nové Zámky)
  • Nitrans, s. r. o., Nitra (okres Nitra)
  • NOVOGAL, a. s., Dvory nad Žitavou (okres Nové Zámky)
  • Novokalt, s. r. o., Nové Zámky (okres Nové Zámky)
  • Nový Calex, a. s., Zlaté Moravce (okres Zlaté Moravce)
  • Obec Nová Vieska (okres Nové Zámky)
  • Opravovne poľnohospodárskych strojov, s. r. o., Vráble (okres Nitra)
  • PD Andovce (okres Nové Zámky)
  • PD Dolná Seč (okres Levice)
  • PD Keť (okres Levice)
  • PD Pozba (okres Nové Zámky)
  • Persoli, s. r. o., Štúrovo (okres Nové Zámky)
  • Polnex, s. r. o., Vráble (okres Nitra)
  • Poľnohospodárske družstvo Podhájska – Radava (okres Nové Zámky)
  • PVOD Bruty (okres Nové Zámky)
  • PVOD Vlčany (okreš Šaľa)
  • RODOS NR, s. r. o. „v konkurze“, Nitra (okres Nitra)
  • ROS Trading, s. r. o., Nitra (okres Nitra)
  • Stanislav Gernát, Levice (okres Levice)
  • Stredná odborná škola, Nové Zámky (okres Nové Zámky)
  • Školské hospodárstvo Topoľčany (okres Topoľčany)
  • Školské hospodárstvo, Komárno (okres Komárno)
  • Školské hospodárstvo, Zlaté Moravce (okres Zlaté Moravce)
  • Termálne kúpalisko Podhájska, s. r. o. (okres Nové Zámky)
  • TOPPARKET, spol. s r. o., Topoľčianky (okres Zlaté Moravce)
  • TOPRENT, s. r. o., Topoľčany (okres Topoľčany)
  • Tracius, s. r. o., Topoľčianky (okres Zlaté Moravce)
  • Vinárstvo Vinanza, a. s., Vráble (okres Nitra)
  • Základná škola – maďarská, Tvrdošovce (okres Nové Zámky)
  • Základná škola – slovenská, Tvrdošovce (okres Nové Zámky)
  • Základná škola Gergelya Czuczora, Nové Zámky (okres Nové Zámky)
  • Základná škola s materskou školou, Bánov (okres Nové Zámky)
  • Základná škola s VJM Adolfa Majthényiho, Dvory nad Žitavou (okres Nové Zámky)
  • Základná škola, Dvory nad Žitavou (okres Nové Zámky)
  • Združená stredná škola hot. služieb a obch., Nové Zámky (okres Nové Zámky)
  • PekaStroj, s. r. o., Nitra (okres Nitra)
  • Pharm. Dr. Marián Krcho Lekáreň IRIS, Zlaté Moravce (okres Zlaté Moravce)
  • Avex electronics, s. r. o., Dolný Kubín (okres Dolný Kubín)
  • Bibza, výroba dreveného tovaru, s. r. o., Turčianske Teplice (okres Turčianske Teplice)
  • CEEP, a. s., Žilina (okres Žilina)
  • Govinvest I, s. r. o., Žilina (okres Žilina)
  • Govinvest II, s. r. o., Žilina (okres Žilina)
  • Martino, s. r. o., Ružomberok (okres Ružomberok)
  • MAYTEX, a. s., Liptovský Mikuláš (okres Liptovská Mikuláš)
  • Akadémia vzdelávania, o. z., Žilina (okres Žilina)
  • Atotech SK, s. r. o., Banská Bystrica (okres Banská Bystrica)
  • Elektrik +, s. r. o., Ladomerská Vieska (okres Žiar nad Hronom)
  • Hofatex, s. r. o., Banská Bystrica (okres Banská Bystrica)
  • HTS BB s. r. o., Vlkanová (okres Banská Bystrica)
  • LIAZ, s. r. o., Zvolen (okres Zvolen)
  • Lukon, a. s., Lučenec (okres Lučenec)
  • LUNACO, s. r. o., Lučenec (okres Lučenec)
  • Montáže PSV, a. s., Banská Bystrica (okres Banská Bystrica)
  • Pivovar Urpín BB, s. r. o., Banská Bystrica (okres Banská Bystrica)
  • Pozemné stavby – NOVOPS, s. r. o., Lučenec (okres Lučenec)
  • Slovenské lučobné závody, Hnúšťa (okres Rimavská Sobota)
  • STANEX, s. r. o., Rimavská Sobota (okres Rimavská Sobota)
  • Veľkokrtíšsky sociálny podnik, n. o., Veľký Krtíš (okres Veľký Krtíš)
  • VK PLUS, s. r. o., Lučenec (okres Lučenec)
  • Vojenské lesy a majetky SR, š. p., Pliešovce (okres Zvolen)
  • Zlieváreň, a. s. v likvidácii, Hronec (okres Brezno)
  • VOLMAR SLOVAKIA, s. r. o., Banská Bystrica (okres Banská Bystrica)
  • SOŠ obchodu a služieb, Žiar nad Hronom (okres Žiar nad Hronom)
  • Alba Tatry, s. r. o., Poprad (okres Poprad)
  • Geodézia, a. s., Prešov (okres Prešov)
  • Hydrotex, spol. s r. o., Kežmarok (okres Kežmarok)
  • Ladislav Chrenko, CK Horec, Poprad (okres Poprad)
  • Nealko, s. r. o., Veľký Šariš (okres Prešov)
  • Pleta, v. d., Prešov (okres Prešov)
  • Renomal, s. r. o., Poprad (okres Poprad)
  • VES, a. s., Levoča (okres Levoča)
  • Vojenské lesy a majetky SR, š. p. o. z. Kežmarok (okres Kežmarok)
  • Vojenské lesy a majetky SR, š. p., Kamenica nad Cirochou (okres Humenné)
  • Agropodnik, družstvo, Trebišov (okres Trebišov)
  • Arcen, s. r. o., Košice (okres Košice)
  • Eurovia – Kameňolomy, s. r. o., Košice (okres Košice)
  • Eurovia – Services, s. r. o., Košice (okres Košice)
  • Eurovia SK, a. s., Košice (okres Košice)
  • Ján Kmeť – SONaP Sečovce (okres Trebišov)
  • Jozef Golmic, súkromný podnikateľ, Trnava pri Laborci (okres Michalovce)
  • Magnus, s. r. o., Košice (okres Košice)
  • Mäso-Východ, a. s., Košice (okres Košice)
  • PD „Nová cesta“ v Jamníku (okres Spišská Nová Ves)
  • Rapax, a. s., Košice (okres Košice)
  • SAS Slovensko, Košice (okres Košice)
  • Semenár Spišské Vlachy, a. s. (okres Spišská Nová Ves)
  • STAVA-KE, s. r. o., Košice (okres Košice)
  • Strojtrend, s. r. o., Košice (okres Košice)
  • Treco, a. s., Trebišov (okres Trebišov)
  • Tvarožek, a. s., Košice (okres Košice)